Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Marta Pielechata

Head of HR Consulting

Zwolenniczka konstruktywnego dialogu, jasnych zasadach, precyzyjnych procesów i dynamicznego rozwoju biznesu, przy silnym wsparciu HR. Od ponad 10 lat związana z Human Resources, change management i komunikacją wewnętrzną. Swoje doświadczenie zdobywała w firmach o profilach zarówno rodzinnych, start-upowych, jak i w dużych podmiotach międzynarodowych, działających głownie w branżach: FMCG, e-commerce, produkcja, rekrutacje. Swoją wiedzę ekspercką zdobywała wspierając spółki będące w trakcie rozwoju, optymalizacji, czy restrukturyzacji. Podkreśla potrzebę silnych i dynamicznych zespołów HR. Tworzy oraz wspiera takie zespoły i procesy, które realnie wpływają na rozwój kompetencji organizacji i realizację założeń strategicznych biznesu.

Prowadzi projekty dotyczące:

  • budowania struktur organizacyjnych spółek (w tym między innymi tworzenie zespołów HR);
  • tworzenia i rozwijania strategii HRowych oraz kultur organizacyjnych;
  • budowania procesów oraz narzędzi uporządkowujących i wspierających wszystkie obszary Employee Life Cycle, z naciskiem na potrzeby strategiczne i kompetencyjne;
  • tworzenia i optymalizowania procesów rekrutacyjnych;
  • usprawniania i koordynowania procesów komunikacji wewnętrznej i zarządzania zmianą;
  • budowania ścieżek kariery.

Z wykształcenia specjalistka prawa administracyjnego oraz socjologii.

Foto - Marta Pielechata
m.pielechata@krgroup.pl
(+48) 22 511 58 30

Pozostali eksperci

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Magdalena Brzus

HR Director

Piotr Klimowicz

Business Development Executive
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu