Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Usługi

Outsourcing księgowy

Ponad dwie dekady specjalizacji w zakresie zgodności podatkowej i księgowości pozwalają nam dokładnie rozumieć wyzwania i zagrożenia, przed którymi stoją firmy w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, szczególnie w Polsce. W naszej codziennej pracy wspieramy klientów m.in. w: poprowadzeniu ksiąg rachunkowych, zapewnieniu zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi, obowiązkami statutowymi oraz sprawozdawczości finansowej, zarządczej i statystycznej.

Doradztwo podatkowe

System podatkowy w Polsce zawiera wiele skomplikowanych przepisów, nad których uchwalaniem i egzekwowaniem czuwają liczne instytucje skarbowe. Co więcej, częste zmiany w krajowym prawie podatkowym definiują codzienną rzeczywistość rodzimych oraz zagranicznych przedsiębiorców. Nasza oferta obejmuje wsparcie z zakresu m.in.: raportowania schematów podatkowych (MDR), podatku u źródła (WHT), przeglądów podatkowych oraz ulg na innowacje takich jak ulga badawczo-rozwojowa, Innovation Box (IP Box) oraz CIT estoński.

VAT Compliance

W dobie ciągle zmieniających się przepisów podatkowych, prowadzenie własnego biznesu jest niełatwym zadaniem. Kluczowym elementem jest przestrzeganie i poprawne wypełnianie obowiązków podatkowych, takich jak zachowanie terminowości czy poprawnego wyliczenia podatku VAT. Nasza oferta obejmuje wsparcie z zakresu m.in.: doradztwa podatkowego z zakresu VAT, miesięcznego VAT Compliance, przedstawicielstwa podatkowego, zwrotu podatku VAT oraz usługi VAT dla sprzedających towary i usługi na odległość.

Outsourcing kadr i płac

Obniżenie kosztów obsługi kadrowo-płacowej to realna oszczędność dostępna od ręki. Używane przez nas narzędzia, autorskie rozwiązania oraz elastyczne podejście do organizacji procesów pozwalają nam w efektywny sposób wpłynąć na optymalizację kosztów w firmie klienta. W codziennej współpracy stawiamy na partnerskie podejście, nowoczesną technologię oraz najwyższe standardy obsługi.

Usługi korporacyjne

Rzeczywistość biznesowa w Polsce wymaga znajomości bieżących przepisów, dlatego istotnym ułatwieniem w planowaniu swojej działalności jest wsparcie odpowiedniego zespołu. Eksperci z KR Group uczynią procesy korporacyjne możliwie jak najprostszymi. W naszej ofercie znajduje się m.in.: Centralny Rejestr Beneficjentów Rzeczywistych (UBO), usługa dyrektora nominalnego, założenie spółki, oddziału lub przedsiębiorstwaprzekształcenie spółek komandytowych, zakup gotowej spółki oraz usługa sekretariatu korporacyjnego.

Usługi środowiskowe

Polski system reguluje szereg obowiązków związanych z ochroną środowiska dla przedsiębiorców w ramach prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. W ramach naszych usług, przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie z zakresu: opłaty produktowej, opłaty za korzystanie ze środowiska, raportu KOBIZE, rocznego sprawozdania o odpadach oraz sprawozdania dotyczącego produktów w opakowaniach.

Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu