Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Ponad 20 lat na polskim rynku

KR Group to polska, dynamicznie rozwijająca się grupa księgowo-podatkową o międzynarodowym zasięgu. Jesteśmy grupą doradczą zatrudniającą ponad 230 specjalistów różnego szczebla, świadczącą usługi profesjonalne w krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

KR Group

Od 2000 roku zbudowaliśmy w Polsce silną markę na konkurencyjnym rynku usług księgowych, podatkowych, audytu oraz kadr i płac.

W 2016 roku podjęliśmy strategiczną decyzję o zwiększeniu obecności w tej części Europy poprzez otwarcie oddziałów KR Group w Czechach, Rumunii oraz na Węgrzech

Rozumiemy realia biznesowe, dzięki temu w portfolio KR Group znajdują się najbardziej renomowane międzynarodowe firmy.

Bogata wiedza naszych ekspertów w połączeniu z wieloletnimi doświadczeniami zdobytymi w największych firmach audytorskich i konsultingowych (w tym m.in. w „Wielkiej Czwórce”), umożliwia nam świadczenie usług dla firm niezależnie od ich wielkości, rodzaju czy sektora.

Nasze rozwiązania są przemyślane i zawsze dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Od lat współpracujemy z klientami, którzy są liderami swoich branż, takich jak m.in.: nieruchomości, handel detaliczny, produkcja, fundusze inwestycyjne, informatyka, poszukiwanie i wydobywanie gazu, energetyka odnawialna i konwencjonalna, motoryzacja, FMCG.

Skąd pochodzą nasi klienci?

Stany zjednoczone 20%, Wielka Brytania 17%, Szwajcaria 12%, Hiszpania 7%
Większość naszych klientów to spółki zależne dużych międzynarodowych grup, które mają rygorystyczne wymogi w zakresie sprawozdawczości finansowej i zarządczej.

Zarząd

Tadeusz
Robiński
Chief Executive Officer
Współzałożyciel i dyrektor zarządzający
KR Group

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający KR Group. Biegły rewident z uprawnieniami honorowanymi w Polsce i w Wielkiej Brytanii, członek ACA i ICAEW. Jako audytor pracował w Deloitte w Londynie.

Międzynarodową karierę kontynuował po przeprowadzeniu się do warszawskiego biura Deloitte w 1996 roku. W tym czasie nadzorował audyty wiodących funduszy inwestycyjnych i firm produkcyjnych działających w Polsce. Przez kolejne lata pełnił obowiązki dyrektora finansowego PWN.

Jeden z wiodących specjalistów w Polsce w zakresie obsługi księgowo-finansowej podmiotów sektora nieruchomości komercyjnych. Brał udział w licznych transakcjach na Polskim rynku nieruchomości (asset-deal; share-deal).

Prywatnie wielki miłośnik wioślarstwa.

„Od początku byliśmy zorientowani na obsługę firm zagranicznych, budując naszą specjalizację w kompleksowej obsłudze sektora nieruchomości komercyjnych, co uczyniło nas jednym z wiodących dostawców usług profesjonalnych w Polsce. Elastyczność, szukanie efektywności w procesach współpracy z klientem stała się wyróżnikiem naszej firmy.”

Tomasz
Szwed
Chief Operating Officer
Współzałożyciel i dyrektor zarządzający KR Group

Specjalizuje się w raportowaniu według polskich i międzynarodowych standardów dla klientów z sektora nieruchomości komercyjnych.

Członek Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Manager z wieloletnim doświadczeniem, m.in. w warszawskim oddziale Deloitte, gdzie zajmował się badaniem sprawozdań finansowych spółek produkcyjnych, handlowych i usługowych pod kątem zgodności z lokalnymi i międzynarodowymi standardami IFRS i US GAAP.

W 2006 roku dołączył do KR Group, aby w 2010 roku zostać Partnerem i Dyrektorem odpowiedzialnym za sprawne funkcjonowanie całego działu księgowości.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

„Partnerskie podejście oraz gotowość do rozwijania zakresu usług wraz z potrzebami klientów połączone ze świetnym zespołem pracowników, pozwalają nam niezakłócenie wzrastać rok do roku.”

Nagrody:

Ważne daty

2000
Założenie KR Group
2006
Otwarcie biura w Gdańsku
2016
Otwarcie oddziałów w Rumunii
i na Węgrzech
2017
Otwarcie oddziału w Czechach
2018
Otwarcie biura w Białymstoku

Należymy do:

  • Izba 2
  • Izba 6
  • Izba 3
  • Izba 4
  • Izba 5
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

licensebookmarkusersearthmagnifiercrossmenuarrow-right