Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Dołącz do nas!

Zespół jest największą siłą i wartością KR Group. Dołącz do naszych profesjonalistów i razem z nami rozwijaj swoje kompetencje oraz umiejętności.

Kariera w KR Group

Stawiamy na ludzi – na otwartą komunikację, przyjazną atmosferę, zaufanie w zdolności każdej osoby. Zamiast rywalizacji, wspieramy współpracę i wzajemną pomoc w radzeniu sobie z zawodowymi wyzwaniami. Ważne jest dla nas komunikowanie wspólnych celów tak, aby wszyscy, którzy tworzą KR Group rozumieli dokąd zmierzamy.

Na co dzień możemy się różnić, mieć inne cele, pasje oraz zainteresowania. Nie stoi to na przeszkodzie we wspólnych  spędzaniu czasu. Wszyscy razem, jak jeden zespół. Regularnie spotykamy się na wyjściach integracyjnych organizujemy różne warsztaty, nietypowe konkursy, wyjścia do teatru czy grille w naszym firmowym ogródku.

Dlaczego warto?

Zespół jest największą siłą i wartością KR Group

Nasz zespół w Polsce liczy ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, radców prawnych, profesjonalistów w zakresie kadr i płac, ekspertów IT oraz specjalistów działów wsparcia, administracji HR i rozwoju biznesu. Pracując z nami zyskasz możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności wśród wysokiej klasy profesjonalistów.

Doceniamy indywidualny wkład i zaangażowanie

Liczymy się z Twoim zdaniem – w KR Group każdy może zgłosić własne pomysły i rozwiązania, które usprawnią pracę lub sprawią, że nasze wspólne otoczenie stanie się dla nas jeszcze bardziej przyjazne i dopasowane do naszych potrzeb.

Wspieramy Twój rozwój

Chcemy, by pracownicy KR Group świadomie kreowali własną karierę zawodową. Dlatego oprócz szkoleń zawodowych oferujemy także te z zakresu rozwoju osobistego, które pomagają pracownikom określać własny potencjał i realizować indywidualne cele.
Osoby, które używają w pracy angielskiego, mogą uczestniczyć w zajęciach językowych online w godzinach pracy.
Dbamy o dobrostan i work-life balance naszych pracowników, dlatego wszyscy mają dostęp do platformy Mindgram, na której można brać udział w wielu webinarach i podcastach w tym obszarze.
Mamy także platformę szkoleniową z dostępem do różnego rodzaju szkoleń: od pakietu Office po szkolenia merytoryczne.
Naszym pracownikom oferujemy również dofinansowanie do kursów zawodowych i studiów w obszarze rozwoju zawodowego.

Stawiamy na work-life balance

W naszej firmie każdy pracownik może skorzystać z karty MultiSport, prywatnej opieki zdrowotnej, kafeterii MyBenefit czy dołączyć do firmowej drużyny wioślarskiej albo zajęć jogi. Dodatkowo dbamy o integrację zespołu na corocznych wyjazdach, organizujemy nieformalne spotkania w firmowym ogrodzie, a nasz kalendarz wypełniony jest celebrowaniem wielu nietypowych świąt, w których nierzadko pracownicy wygrywają niecodzienne nagrody.

Co zyskujesz?

Możliwości rozwoju
Rozwijamy swoje kompetencje dzięki udziale w ciekawych projektach i szkoleniach (zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych), a także odpowiednio zdefiniowanym zakresom obowiązków i jasnej ścieżce kariery.
Elastyczny czas pracy
Wspieramy równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, dlatego rozpoczynamy pracę pomiędzy godziną 7 a 10, a większość naszych pracowników pracuje hybrydowo.
Wkład w rozwój firmy
Stawiamy na głos zespołu! Właśnie dlatego regularnie badamy nastroje w firmie, w ramach cyklicznych spotkań oraz wewnętrznych ankiet.
Szkolenia językowe
Współpracujemy głównie z klientami zagranicznymi, dlatego podnosimy nasze kompetencje językowe w ramach szkoleń (indywidualnych i grupowych) odbywających się na koszt pracodawcy, w ramach godzin pracy.
Kafeteria Mybenefit
Co miesiąc konto pracownika MyBenefit zasilane jest nowymi środkami, a zebrane punkty można przeznaczyć na kartę Multisport, bilety do kina, teatru, zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wiele innych atrakcji.
Opieka medyczna
Korzystamy z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego Lux Med, gdzie do ubezpieczenia można dodać bliskie osoby, np. dzieci i partnera/partnerkę.
Nieformalna atmosfera
Pomimo faktu, że KR Group zatrudnia obecnie ponad 200 osób, w firmie stawiamy na nieformalną atmosferę. Zwracamy się do siebie po imieniu, a Zarząd poznajemy już w czasie onboardingu. Prowadzimy politykę otwartych drzwi - każdy pracownik może w dowolnej chwili przyjść do pokoju Zarządu i podzielić się swoimi wątpliwościami oraz pomysłami.
Zdrowie i równowaga
Stawiamy na zdrowy tryb życia i równowagę w pracy. Mamy własną osadę wioślarską oraz bezpłatne zajęcia z jogi, a osoby dojeżdżające do pracy rowerem są dodatkowo promowani za przejechane kilometry. Organizujemy konkursy i niespodzianki w ramach nietypowych świąt.
Dla mnie codzienna praca w KR Group oznacza nowe wyzwania, kontakt z klientami z całego świata, zdobywanie doświadczenia w księgowości - a wszystko to w zespole niesamowitych ludzi, z którymi mogę się dzielić nie tylko wiedzą, ale także pasją do wioślarstwa po pracy.
Nikola Pietrzak
Junior Manager
W KR Group podejmujemy nowe wyzwania, dlatego klienci wracają do nas zadowoleni, a jednocześnie zdobywamy doświadczenie i uczymy się czegoś nowego. Wysiłek jest podwójną korzyścią dla klientów i pracowników.
Beata Ołdak
Accountant
Zrozumienie potrzeb i wątpliwości naszych klientów jest kluczowe, aby szybko i odpowiednio zareagować na ich zapytania. Pozwala to nam również na zbudowanie z nimi stałego partnerstwa.
Paweł Cabaj
VAT CEE Coordinator
W KR Group pracujemy jako zespół, aby wspierać i świadczyć jak najlepsze usługi księgowe, reagować szybko na potrzeby klientów i udzielać jasnych odpowiedzi.
Claudia Leveanu
Accountant
KR Group, inwestując w kompetentnych pracowników, jednocześnie inwestuje w klienta, dzięki temu idea dobrze prowadzonej księgowości staje się faktem.
Agnieszka Sikora
Accountant
W KR Group mamy elastyczne godziny pracy. W dużej mierze sam decyduję, kiedy pracuję. Dzięki temu mogę bez problemu sprostać oczekiwaniom klientów zagranicznych, którzy stają się aktywni po południu i w tym czasie oczekują kontaktu oraz odpowiedzi na zapytania.
Joanna Rojek
Senior Payment Specialist

Przebieg rekrutacji

1. Wnikliwie analizujemy Twoje CV

 

2. Zapraszamy Cię na spotkanie z nami

Spotkanie może odbyć się bezpośrednio lub z wykorzystaniem łączy internetowych. Podczas rozmowy będziemy chcieli poznać Ciebie i Twoje potrzeby, porozmawiać o Twoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych i umiejętnościach, a także poznać Twoje oczekiwania względem nowego miejsca pracy.

Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele działu HR oraz Twój przyszły przełożony.

 

3. Dzielimy się z Tobą informacją zwrotną

Szanujemy Twój czas i zaangażowanie, dlatego udzielamy informacji zwrotnej wszystkim biorącym udział w rekrutacji.

W przypadku niektórych stanowisk elementem procesu rekrutacyjnego mogą być testy kompetencyjne i spotkanie z wyższą kadrą managerską.

Zobacz filmik prezentujący przebieg rekrutacji w KR Group

Oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy

Spodobały Ci się możliwości rozwoju i atmosfera w naszej firmie?
Sprawdź na jakie stanowiska aktualnie aplikujemy i dołącz do naszego zespołu!
Sprawdź oferty
Najczęściej rekrutujemy na:
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-leftarrow-right