Dołącz do nas!

Zespół jest największą siłą i wartością KR Group. Dołącz do naszych profesjonalistów i razem z nami rozwijaj swoje kompetencje oraz umiejętności.

Kariera w KR Group

Stawiamy na ludzi – na otwartą komunikację, przyjazną atmosferę, zaufanie w zdolności każdej osoby. Zamiast rywalizacji, wspieramy współpracę i wzajemną pomoc w radzeniu sobie z zawodowymi wyzwaniami. Ważne jest dla nas komunikowanie wspólnych celów tak, aby wszyscy, którzy tworzą KR Group rozumieli dokąd zmierzamy.

Na co dzień możemy się różnić, mieć inne cele, pasje oraz zainteresowania. Nie stoi to na przeszkodzie we wspólnych  spędzaniu czasu. Wszyscy razem, jak jeden zespół. Regularnie spotykamy się na wyjściach integracyjnych organizujemy różne warsztaty, nietypowe konkursy, wyjścia do teatru czy grille w naszym firmowym ogródku.

Dlaczego warto?

Zespół jest największą siłą i wartością KR Group

Nasz zespół w Polsce liczy ponad 200 osób – księgowych, doradców podatkowych, radców prawnych, profesjonalistów w zakresie kadr i płac, ekspertów IT oraz specjalistów działów wsparcia, administracji HR i rozwoju biznesu. Pracując z nami zyskasz możliwość rozwoju swoich kompetencji i umiejętności wśród wysokiej klasy profesjonalistów.

Doceniamy indywidualny wkład i zaangażowanie

Liczymy się z Twoim zdaniem – w KR Group każdy może zgłosić własne pomysły i rozwiązania, które usprawnią pracę lub sprawią, że nasze wspólne otoczenie stanie się dla nas jeszcze bardziej przyjazne i dopasowane do naszych potrzeb.

Wspieramy Twój rozwój

Chcemy, by pracownicy KR Group świadomie kreowali własną karierę zawodową. Dlatego oprócz szkoleń zawodowych oferujemy także te z zakresu rozwoju osobistego, które pomagają pracownikom określać własny potencjał i realizować indywidualne cele.

Stawiamy na work-life balance

W firmie każdy pracownik może zapisać się na bezpłatne zajęcia z języka angielskiego, skorzystać z karty multi sport, prywatnej opieki zdrowotnej, dołączyć do sekcji sportowych bądź zapisać się na tematyczne zajęcia zdrowotne podczas których doświadczony prowadzący zadba o zdrowie Twojego kręgosłupa. Dodatkowo dbamy o integrację zespołu na corocznych wyjazdach, organizujemy nieformalne spotkania w firmowym ogrodzie, a nasz kalendarz wypełniony jest celebrowaniem wielu nietypowych świąt, w których nierzadko pracownicy wygrywają niecodzienne nagrody.

KR Group dla Ukrainy | КР Груп для України

Praca dla uchodźców z Ukrainy

KR Group pragnie wesprzeć Ukraińców, których działania wojenne zmusiły do opuszczenia swoich domów.

Zobacz więcej

Робота для біженців з України

Бухгалтерська і податкова компанія КР Груп (KR Group) в Варшаві бажає допомогти українцям, яких війна змусила покинути свої домівки

Побачити більше

Co zyskujesz?

Możliwości rozwoju
Rozwijamy swoje kompetencje dzięki udziale w ciekawych projektach i szkoleniach (zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych), a także odpowiednio zdefiniowanym zakresom obowiązków i jasnej ścieżce kariery.
Elastyczny czas pracy
Wspieramy równowagę między życiem prywatnym a zawodowym, dlatego rozpoczynamy pracę pomiędzy godziną 7 a 10, a także pracujemy zdalnie.
Wkład w rozwój firmy
Stawiamy na głos zespołu! Właśnie dlatego regularnie badamy nastroje w firmie, w ramach cyklicznych spotkań oraz wewnętrznych ankiet.
Szkolenia językowe
Współpracujemy głównie z klientami zagranicznymi, dlatego podnosimy swoje kompetencje w ramach szkoleń (indywidualnych i grupowych) odbywających się na nasz koszt, w ramach godzin pracy.
Kafeteria Mybenefit
Co miesiąc nasze konto MyBenefit zasilane jest nowymi środkami, a zebrane punkty przeznaczamy na kartę Multisport, bilety do kina, teatru, zakupy w sklepach stacjonarnych i internetowych oraz wiele innych atrakcji.
Opieka medyczna
Korzystamy z prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego w takich placówkach jak Lux Med czy Enel-Med.
Nieformalna atmosfera
Pomimo faktu, że KR Group zatrudnia obecnie ponad 200 osób, w firmie stawiamy na nieformalną atmosferę. Zwracamy się do siebie po imieniu, a Zarząd poznajemy już w czasie onboardingu. Prowadzimy politykę otwartych drzwi - każdy pracownik może w dowolnej chwili przyjść do pokoju Zarządu i podzielić się swoimi wątpliwościami oraz pomysłami.
Zdrowie i równowaga
Stawiamy na zdrowy tryb życia i równowagę w pracy. Mamy własną osadę wioślarską, drużynę siatkówki oraz bezpłatne zajęcia gimnastyczne, a wszyscy dojeżdżający do pracy rowerem są dodatkowo promowani za przejechane kilometry. Organizujemy konkursy i niespodzianki w ramach nietypowych świąt.
Dla mnie codzienna praca w KR Group oznacza nowe wyzwania, kontakt z klientami z całego świata, zdobywanie doświadczenia w księgowości - a wszystko to w zespole niesamowitych ludzi, z którymi mogę się dzielić nie tylko wiedzą, ale także pasją do wioślarstwa po pracy.
Nikola Pietrzak
PO Junior Manager’a
W KR Group podejmujemy nowe wyzwania, dlatego klienci wracają do nas zadowoleni, a jednocześnie zdobywamy doświadczenie i uczymy się czegoś nowego. Wysiłek jest podwójną korzyścią dla klientów i pracowników.
Beata Ołdak
Młodsza księgowa
Zrozumienie potrzeb i wątpliwości naszych klientów jest kluczowe, aby szybko i odpowiednio zareagować na ich zapytania. Pozwala to nam również na zbudowanie z nimi stałego partnerstwa.
Paweł Cabaj
Business Development Executive
W KR Group pracujemy jako zespół, aby wspierać i świadczyć jak najlepsze usługi księgowe, reagować szybko na potrzeby klientów i udzielać jasnych odpowiedzi.
Claudia Leveanu
Konsultant ds. Księgowości
KR Group, inwestując w kompetentnych pracowników, jednocześnie inwestuje w klienta, dzięki temu idea dobrze prowadzonej księgowości staje się faktem.
Agnieszka Sikora
Księgowa
W KR Group mamy elastyczne godziny pracy. W dużej mierze sam decyduję, kiedy pracuję. Dzięki temu mogę bez problemu sprostać oczekiwaniom klientów zagranicznych, którzy stają się aktywni po południu i w tym czasie oczekują kontaktu oraz odpowiedzi na zapytania.
Joanna Rojek
Specjalista ds. płac

Przebieg rekrutacji

1. Wnikliwie analizujemy Twoje CV

 

2. Zapraszamy Cię na spotkanie z nami

Spotkanie może odbyć się bezpośrednio lub z wykorzystaniem łączy internetowych. Podczas rozmowy będziemy chcieli poznać Ciebie i Twoje potrzeby, porozmawiać o Twoich dotychczasowych doświadczeniach zawodowych i umiejętnościach, a także poznać Twoje oczekiwania względem nowego miejsca pracy.

Na spotkaniu będą obecni przedstawiciele działu HR oraz Twój przyszły przełożony.

 

3. Dzielimy się z Tobą informacją zwrotną

Szanujemy Twój czas i zaangażowanie, dlatego udzielamy informacji zwrotnej wszystkim biorącym udział w rekrutacji.

W przypadku niektórych stanowisk elementem procesu rekrutacyjnego mogą być testy kompetencyjne i spotkanie z wyższą kadrą managerską.

Zobacz filmik prezentujący przebieg rekrutacji w KR Group

Oferty pracy

Sprawdź aktualne oferty pracy

Spodobały Ci się możliwości rozwoju i atmosfera w naszej firmie?
Sprawdź na jakie stanowiska aktualnie aplikujemy i dołącz do naszego zespołu!
Sprawdź oferty
Najczęściej rekrutujemy na:
Asystentka / Asystent W Dziale Księgowości

Miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk, Białystok

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim:

 • wprowadzanie dokumentacji księgowej do systemów księgowych
 • przygotowywanie podstawowych raportów finansowych
 • wsparcie przy sporządzaniu deklaracji CIT, VAT
 • operacyjna współpraca z księgowymi i starszymi księgowymi

Będzie idealnie, jeżeli posiadasz: 

 • wykształcenie wyższe kierunkowe lub jeszcze studiujesz
 • dobrą znajomość języka angielskiego
 • wiedzę teoretyczną z zakresu przepisów podatkowych
 • mile widziane: doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (staże, praktyki, kurs z zakresu księgowości)
 • chęć do pracy, zaangażowanie; cechuje Cię komunikatywność i dobra organizacja pracy
Księgowa / Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk, Białystok

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim:

 • obsługa pełnej księgowości spółek z kapitałem zagranicznym, w szczególności księgowanie faktur sprzedaży i zakupu, prowadzenie ewidencji środków trwałych/weryfikacja, RMK
 • przygotowywanie elementów sprawozdań finansowych
 • sporządzanie deklaracji podatkowych VAT i CIT
 • przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Klientów
 • współpraca z audytorami

Będzie idealnie, jeżeli posiadasz:

 • 2-4 lata doświadczenia w księgowości
 • praktyczną znajomości zagadnień księgowych i podatkowych
 • dobrą znajomość języka angielskiego
 • doświadczenie zawodowe zdobyte w biurze rachunkowym
 • bardzo dobrą znajomość MS Excel
 • dobrą organizację pracy; cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność
Starsza Księgowa / Starszy Księgowy

Miejsce pracy: Warszawa, Gdańsk, Białystok

Do Twoich zadań na tym stanowisku należeć będzie przede wszystkim:

 • kontrola i weryfikacja comiesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych (VAT i CIT oraz Intrastat, PON, IFT, ORDU, CIT-10Z)
 • przygotowywanie sprawozdań finansowych, w tym dla spółek podlegających obowiązkowemu badaniu, i współpraca z audytorami
 • nadzór nad sprawozdawczością do GUS i NBP
 • nadzór nad ewidencją środków trwałych/ weryfikacja/inwentaryzacja, RMK, Rent-free
 • uczestnictwo w bezpośrednich spotkaniach z klientami

Będzie idealnie, jeżeli posiadasz:

 • 2-letnie doświadczenie w kontroli podatków VAT i CIT
 • biegłą znajomość zagadnień księgowych i przepisów podatkowych
 • doświadczenie w organizacji pracy podległego zespołu
 • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych
 • dobrą znajomość języka angielskiego
 • bardzo dobrą znajomość MS Excel
 • dobrą organizację pracy; cechuje Cię samodzielność i odpowiedzialność
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-leftarrow-right