Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Sektory

Nieruchomości komercyjne

Od prawie 20 lat specjalizujemy się obsłudze sektora nieruchomości komercyjnych. Dzięki wieloletniej praktyce oraz stałej współpracy z niemal wszystkimi kluczowymi funduszami inwestycyjnymi i operatorami, doskonale rozumiemy potrzeby podmiotów inwestujących w nieruchomości komercyjne. Nasze usługi w szczególności kierowane są do podmiotów operujących w sektorze: nieruchomości biurowych, budownictwa mieszkaniowego, centrów handlowych oraz parków logistycznych.

Handel detaliczny

Stale rozwijająca się konkurencja, zmiany w prawie, czy ewoluujące wymogi konsumentów wywierają znaczący wpływ na właścicieli i operatorów sklepów oraz sieci detalicznych. W KR Group wiemy co jest najważniejsze w prowadzeniu takiego biznesu – poza standardowymi usługami posiadamy również dedykowane rozwiązania dla branży handlu detalicznego, takie jak: doradztwo podatkowe, weryfikacja dokumentów, wsparcie w kontaktach z urzędami skarbowymi, a także bieżąca pomoc i szkolenia dla pracowników sklepów.

Sektor IT

W KR Group kompleksowo wspieramy firmy z sektora IT i nowoczesnych technologii. Dzięki naszemu doświadczeniu księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym, jako jedni z nielicznych rozumiemy specyfikę branży i znamy wymagania i oczekiwania naszych klientów. Nie jesteśmy tylko firmą doradczą, jesteśmy partnerem biznesowym. Specjalizujemy się w realizacji zadań dla grup firm, przy procesach konsolidacji spółek, przy obsłudze audytów podatkowych, obsłudze krótkich zamknięć i wielu innych.

Energetyka odnawialna

Energetyka odnawialna jest jedna z najprężniej rozwijanych się branż, nie tylko w Europie, ale także na całym świecie. Niestety, ciągle zmieniające się prawo rodzą wiele problemów i wyzwań dla inwestorów, szczególnie w zakresie rozliczania podatku od nieruchomości, podatku CIT, VAT czy audytu. Jesteśmy partnerem inwestorów, indywidualnych producentów energii odnawialnej, przedsiębiorstw energetycznych, deweloperów, czy funduszy private equity i świadczy pełny zakres wyspecjalizowanych usług.

Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu