Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Dyrektor operacyjny, z wieloletnią praktyką w dostarczaniu usług profesjonalnych podmiotom zagranicznym działającym w Polsce i w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od ponad 20 lat zapewnia wysoki poziom wsparcia klientów w obszarze księgowości, podatków i innych usług korporacyjnych. Posiada szerokie kompetencje w zakresie wsparcia firm z wszelkich branż, w tym z branży nieruchomościowej, w spółkach których niejednokrotnie zasiada w organach zarządczych.

Prowadzi projekty dotyczące między innymi:  

  • obsługi księgowej podmiotów inwestujących w nieruchomości komercyjne oraz projekty z branży energii odnawialnej;
  • sprawozdawczości finansowej i zarządczej krajowych i globalnych sieci handlowych, firm technologicznych, platform e-commerce oraz spółek z branży oil & gas;
  • zapewnienia zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi i obowiązkami statutowymi międzynarodowych podmiotów z branży nieruchomości komercyjnych, retail oraz IT;
  • wsparcia podatkowego klientów z Polski, jak i zagranicy.

Tomasz wierzy w partnerskie zasady współpracy z Klientami. Uważa, że rola księgowego, jako partnera biznesowego to dzisiaj przede wszystkim planowanie inwestycji, informacja zarządcza na czas i planowanie podatkowe.

Skontaktuj się ze mna, jeśli potrzebujesz wsparcia w:

Ekspansja na rynki krajów CEE

Foto - Tomasz Szwed
office@krgroup.pl
(+48) 22 113 14 51

Pozostali eksperci

Tadeusz Robiński

Chief Executive Officer

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Monika Goździewska

Senior VAT Manager
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu