Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Paweł Cabaj

VAT CEE Coordinator

Od ponad 8 lat działa w branży profesjonalnej, zajmując się identyfikacją potrzeb obecnych i przyszłych klientów. Z KR Group związany jest od 3 lat. Na co dzień zajmuje się nawiązywaniem, rozwijaniem i utrzymywaniem relacji z partnerami biznesowymi i klientami, w szczególności w zakresie VAT Compliance.

Wspiera podmioty z różnych branż, w szczególności: automotive, IT, e-commerce i farmaceutycznej. Z wykształcenia prawnik, obecnie odbywa aplikację adwokacką.

Foto - Paweł Cabaj
p.cabaj@krgroup.pl
(+48) 668 607 647

Powiązane artykuły

Więcej artykułów
13 grudnia 2023

Elektroniczne fakturowanie w Rumunii: Jak zacząć korzystać z RO e-Factura

W związku z wprowadzeniem 1 stycznia 2024 r. elektronicznego fakturowania w Rumunii, przedstawiamy parę wskazówek, które pomogą Państwu zarejestrować się i zacząć korzystać z nowego systemu RO e-Factura.
11 grudnia 2023

Rumuński system "e-Factura" (e-fakturowanie)

Od 1 stycznia 2024 r. w Rumunii wdrożony zostanie elektroniczny system fakturowania dla wszystkich transakcji B2B.

Pozostali eksperci

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Monika Goździewska

Senior VAT Manager

Gerard Goliasz

TAX Specialist

Piotr Klimowicz

Business Development Executive
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu