Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Magdalena Brzus

HR Director

Ekspertka zajmująca się prowadzeniem i wspieraniem działów HR i Employer Brandingu, zarówno od strony audytu procesów, tworzenia polityk czy operacjonalizacji strategii, ale także rozwoju pracowników, szkoleń i szeroko pojętego tworzenia optymalnego miejsca pracy.  Autorka artykułów i prelegentka m.in. na Recruitment Trends, 8 Forum Employer Branding, HR na Deser, CRASH Mondays, ReBrain Meetup, Wtorki z Rekrutacją IT i konferencji Pulsu Biznesu Employer Branding w praktyce. Posiada certyfikaty: Assessor for Assessment & Development Centre (CAADC) oraz CoachWise Essentials Program.

Prowadzi projekty dotyczące:

  • tworzenia struktur organizacyjnych;
  • projektowanie i optymalizacji procesów HR;
  • wdrożenia narzędzi w obszarze HR i komunikacji wewnętrznej (HRM, LMS, ticketowe, Intranety na SharePoint i Confluence);
  • badania satysfakcji i zaangażowania;
  • team buildingu wspierającego współpracę w zespołach.
Foto - Magdalena Brzus
m.brzus@krgroup.pl
(+48) 22 511 58 53

Pozostali eksperci

Tadeusz Robiński

Chief Executive Officer

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

CEE Growth and Marketing Director
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu