Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Miłosz Saramak

CEE Growth and Marketing Director

Od 10 lat działa w branży usług doradczych dla biznesu, zajmując się identyfikacją potrzeb klienta i aplikowaniem do nich najbardziej adekwatnych rozwiązań. Jego doświadczenie obejmuje obszar doradztwa podatkowego i prawnego, consultingu biznesowego i IT, a także outsourcing procesów księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Wspierał zarówno największe podmioty będące globalnie rozpoznawalnymi markami, krajowe firmy rodzinne, jak i start-upy we wczesnej fazie rozwoju.

Z wykształcenia prawnik, przykłada dużą wagę do precyzyjnej analizy sytuacji biznesowej klienta i klarownej, transparentnej komunikacji z partnerami biznesowymi.

Foto - Miłosz Saramak
m.saramak@krgroup.pl
(+48) 22 511 58 32

Powiązane artykuły

Więcej artykułów
27 marca 2024

KR Group w XVIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych

Koniec marca w branży podatkowej kojarzony jest przede wszystkim z branżowymi rankingami, w których przedstawione są prawie wszystkie firmy zajmujące się podatkami.
31 lipca 2023

Od 1 sierpnia 2023 r. raportowanie krajowych schematów podatkowych znów stanie się obowiązkowe.

Już od 1 sierpnia 2023 r. raportowanie krajowych schematów podatkowych znów stanie się obowiązkowe. Jeżeli mają Państwo niejasność co do obowiązków MDR w swojej firmie - zapraszamy do kontaktu.

Pozostali eksperci

Tadeusz Robiński

Chief Executive Officer

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Piotr Klimowicz

Business Development Executive
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu