Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Od 10 lat działa w branży usług doradczych dla biznesu, zajmując się identyfikacją potrzeb klienta i aplikowaniem do nich najbardziej adekwatnych rozwiązań. Jego doświadczenie obejmuje obszar doradztwa podatkowego i prawnego, consultingu biznesowego i IT, a także outsourcing procesów księgowych oraz kadrowo-płacowych.

Wspierał zarówno największe podmioty będące globalnie rozpoznawalnymi markami, krajowe firmy rodzinne, jak i start-upy we wczesnej fazie rozwoju.

Z wykształcenia prawnik, przykłada dużą wagę do precyzyjnej analizy sytuacji biznesowej klienta i klarownej, transparentnej komunikacji z partnerami biznesowymi.

Foto - Miłosz Saramak
m.saramak@krgroup.pl
(+48) 22 511 58 32

Powiązane artykuły

Więcej artykułów
25 września 2023

Fotowoltaika w firmie - depozyt prosumencki a VAT

Prosument wytwarzający nadwyżkę energii elektrycznej jest uznawany za podatnika VAT. Efektem uznania prosumenta za podatnika VAT dokonującego dostawy opodatkowanej VAT jest konieczność wystawiania faktur z tytułu dostawy energii.
20 września 2023

Fotowoltaika w firmie - depozyt prosumencki a rozliczenie CIT

Rozliczenie depozytu prosumenckiego – problemy praktyczne z rozliczeniem w CIT.
18 lipca 2023

Przywrócenie obowiązku raportowania schematów podatkowych 

Na mocy rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 14 czerwca 2023 r. w sprawie odwołania na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U. poz. 1118) z dniem 1 lipca 2023 r. odwołany został stan zagrożenia epidemicznego wprowadzony w związku z COVID-19.

Pozostali eksperci

Tadeusz Robiński

Chief Executive Officer

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Anita Supel

Accounting Director

Piotr Klimowicz

Business Development Executive
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu