Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Magdalena Jakubowska

Senior Tax Specialist

Ekspertka z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie doradztwa podatkowego. Specjalizuje się we wsparciu przedsiębiorców w zakresie podatku CIT, podatku VAT oraz podatków międzynarodowych. Posiada szerokie doświadczenie w pracy na rzecz klientów z branży nieruchomościowej, usług finansowych oraz innych branż.

Prowadzi projekty dotyczące:

  • bieżącego doradztwa podatkowego dla Polskich oraz międzynarodowych spółek;
  • audytu możliwości z korzystania z ulg podatkowych na innowację i ich rozliczania w wypadku małych, średnich i dużych przedsiębiorstw;
  • przeglądów podatkowych minimalizujących ryzyko podatkowe.

Autorka licznych artykułów o tematyce prawa podatkowego opublikowanych m.in. w Rzeczpospolitej oraz Gazecie Prawnej.

Skontaktuj się ze mna, jeśli potrzebujesz wsparcia w:

Foto - Magdalena Jakubowska
m.jakubowska@krgroup.pl
(+48) 22 511 56 42

Pozostali eksperci

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Łukasz Kempa

Tax Director

Monika Kanczkowska

Senior Tax Supervisor

Gerard Goliasz

TAX Specialist
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu