Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Przedłużenie terminu złożenia zeznania CIT-8

Do 31 maja 2020 roku przedłużony został termin na złożenie deklaracji CIT-8 oraz zapłatę podatku przez podatników, których rok podatkowy zakończył się między 1 grudnia 2019 r. a 31 stycznia 2020 r. Podatnicy osiągający wyłącznie dochody podlegające zwolnieniu przedmiotowemu lub których przychody z działalności pożytku publicznego stanowią co najmniej 80% łącznych ich przychodów, na złożenie […]
Autor:

Do 31 maja 2020 roku przedłużony został termin na złożenie deklaracji CIT-8 oraz zapłatę podatku przez podatników, których rok podatkowy zakończył się między 1 grudnia 2019 r. a 31 stycznia 2020 r.

Podatnicy osiągający wyłącznie dochody podlegające zwolnieniu przedmiotowemu lub których przychody z działalności pożytku publicznego stanowią co najmniej 80% łącznych ich przychodów, na złożenie i wpłacenie podatku mają czas do 31 lipca 2020 r.

Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-right