Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

KR Group w XVIII Rankingu Firm i Doradców Podatkowych

Koniec marca w branży podatkowej kojarzony jest przede wszystkim z branżowymi rankingami, w których przedstawione są prawie wszystkie firmy zajmujące się podatkami.
Autor:
Miłosz Saramak
Head of Marketing and Business Development

Dzisiaj na łamach Dziennika Gazety Prawnej opublikowany został XVIII Ranking Firm i Doradców Podatkowych, w którym po krótkiej przerwie, ponownie jesteśmy na czele stawki. Dziennik od prawie 20 lat organizuje zestawienie firm doradztwa podatkowego, a także nagradza poszczególnych ekspertów za prowadzenie przełomowych spraw podatkowych, czy wsparcia pro bono.

W tym roku:

  • jesteśmy 4. w kategorii „Największe firmy doradztwa podatkowego w 2023 r.: firmy zatrudniające od 3 do 20 osób z uprawnieniami”, oraz
  • 10. pod względem przychodów „Największe firmy doradztwa podatkowego w 2023 r.: firmy zatrudniające od 3 do 20 osób z uprawnieniami”.

W naszej historii jest to najwyższa pozycja zespołu KR Group w tym zestawieniu. Serdeczne gratulacje dla wszystkich pracowników! To właśnie dzięki temu zaangażowaniu, wsparciu i pracy zespół Tax oraz zespół VAT Compliance, prowadzony przez Monikę Goździewską, są na takiej pozycji.

2023 był dla zespołu Tax przełomowy. W zeszłym roku dołączył do nas Łukasz Kempa, który rozwija zespół, rozszerzając jego kompetencje z nastawieniem na kompleksowe wsparcie Klientów w obszarze doradztwa podatkowego. Właśnie dlatego tak bardzo cieszy nas nasza pozycja w rankingu.

Jesteśmy niezmiernie dumni z naszych osiągnięć i chcielibyśmy podziękować każdemu pracownikowi za zaangażowanie i ciężką pracę, która doprowadziła nas do tego punktu.

Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-right