Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Monika Goździewska

Senior VAT Manager

Specjalistka z zakresu podatku VAT, w szczególności VAT compliance - wsparciu w procesach rozliczania podatku od towarów i usług. Z KR Group związana od 2009 r. Od ponad 12 lat świadczy usługi dla zagranicznych podmiotów zarejestrowanych dla celów podatku VAT w Polsce. Kieruje 4 zespołami operacyjnymi, które łącznie opiekują się około 150 klientami. Posiada szerokie doświadczenie w profesjonalnym wsparciu klientów z różnych branż, w tym: automotive, farmaceutycznej, a także spożywczej.

Prowadzi projekty dotyczące:

  • strategii rozwoju pionu VAT Compliance;
  • zapewnienia najwyższej jakości dostarczanych usług VAT compliance;
  • automatyzacji, uproszczeń oraz standaryzacji narzędzi i procesów wspierających VAT compliance;
  • prawidłowego i kompleksowego raportowania rozliczeń podatku VAT przez podmioty polskie i zagraniczne zarejestrowane w Polsce dla potrzeb VAT;
  • analizy złożonych schematów podatkowych podmiotów już zarejestrowanych do VAT, jak również planujących działalność gospodarczą w Polsce;
  • analizy i zarządzania ryzykiem podatkowych w zakresie VAT;
  • wsparcia klientów w obsłudze VAT compliance, reprezentacji przed organami podatkowymi.

Autorka licznych artykułów o tematyce VAT oraz VAT compliance.

Foto - Monika Goździewska
m.gozdziewska@krgroup.pl
(+48) 22 511 56 24

Powiązane artykuły

Więcej artykułów
22 stycznia 2024

Obowiązkowy KSeF nie zostanie wprowadzony 1 lipca 2024 r.

W piątek 19 stycznia 2024 r. w Ministerstwie Finansów odbył się briefing prasowy podczas którego przekazano, że obowiązkowe stosowanie Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF) nie zostanie wprowadzone 1 lipca 2024 r. Nie znamy jeszcze nowej daty, jednak Minister podkreślił, że KSeF jest potrzebny i będzie wprowadzony.
8 grudnia 2023

Zmiany w korygowaniu faktur VAT po wejściu obligatoryjnego Krajowego Systemu e-Faktur

Wraz z wejściem w życie obligatoryjnego Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF), przedsiębiorców czeka kilka istotnych zmian w zakresie procesu korygowania i rozliczania faktur korygujących.
17 listopada 2023

Przedawnienie VAT z końcem 2023 r.

Co do zasady, zobowiązania podatkowe ulegają przedawnieniu po upływie 5 lat.

Pozostali eksperci

Gerard Goliasz

TAX Specialist

Karolina Pisarek

Junior VAT Manager

Beata Burdzińska

VAT Supervisor

Paulina Kicińska

VAT Supervisor
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu