Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Beata Burdzińska

VAT Supervisor

Specjalistka z zakresu VAT compliance. Od ponad 6 lat wspiera podmioty krajowe i zagraniczne w  kompleksowej obsłudze rozliczeń VAT. W KR Group zajmuje się m.in.: analizą dokumentacji uprawniającej do zastosowania stawki 0%, czy identyfikacją ryzyk podatkowych związanych z transakcjami transgranicznymi o charakterze usługowym, jak i w obrocie towarowym. Na co dzień wpiera klientów z wszelkich branż, w tym: światowych liderów branży lotniczej, kosmetycznej, czy sztucznej inteligencji w biznesie.

Prowadzi projekty, które dotyczą m.in.:  

  • kompleksowej obsługi rozliczeń VAT, od momentu analizy schematu prowadzonej działalności gospodarczej i rejestracji, poprzez bieżące wsparcie w składaniu wszelkich wymaganych przepisami prawa deklaracji oraz pism;
  • reprezentacji klienta przed polskimi organami administracji skarbowej podczas czynności sprawdzających, czy kontroli podatkowych;
  • reprezentacji klientów z branży e-commerce w kontekście szczególnych procedur rozliczania podatku VAT tj. OSS dla podatników mających siedzibę w UE i IOSS dla podatników z krajów trzecich, którzy zdecydowali się wybrać Polskę jako swój kraj identyfikacji.
Foto - Beata Burdzińska
b.burdzinska@krgroup.pl
(+48) 22 511 56 26

Pozostali eksperci

Monika Goździewska

Senior VAT Manager

Gerard Goliasz

TAX Specialist

Karolina Pisarek

Junior VAT Manager

Ewelina Depo

VAT Supervisor
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu