Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Ewelina Depo

VAT Supervisor

Specjalistka z zakresu VAT compliance. Z KR Group związana od 2016 roku. Na co dzień zajmuje się bieżącą obsługą oraz wsparciem dla krajowych i zagranicznych podmiotów gospodarczych w zakresie rozliczania podatku od towarów i usług. Wspiera klientów z sektorów takich jak: handel i dystrybucja, branża farmaceutyczna, spożywcza, odzieżowa, kosmetyczna, motoryzacyjna czy odnawialne źródła energii.

Prowadzi projekty dotyczące m.in.:  

  • bieżącej obsługi klientów w zakresie rozliczeń VAT;
  • rejestracji zagranicznych spółek do VAT w Polsce;
  • kompleksowego rozliczenia podmiotów zagranicznych zarejestrowanych dla celów podatku VAT;
  • reprezentacji klienta wraz  z obsługą podatkową podczas czynności sprawdzających oraz kontroli podatkowych dotyczących podatku VAT.
Foto - Ewelina Depo
e.depo@krgroup.pl
(+48) 22 511 56 48

Pozostali eksperci

Monika Goździewska

Senior VAT Manager

Gerard Goliasz

TAX Specialist

Beata Burdzińska

VAT Supervisor

Paulina Kicińska

VAT Supervisor
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu