Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

KR Group

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się grupą podatkowo-księgową świadczącą usługi w Polsce, Czechach, Rumunii, Węgrzech i na Słowacji!

Slider / single local background video (mp4 or webm)

Slider / multiple local background video (mp4 or webm)

Slider / remote background video

Rumunia

Rumunia z centralną lokalizacją oraz jednym z największych rynków konsumenckich w Europie Środkowo-Wschodniej (z ponad 19 milionami mieszkańców) oferuje wiele możliwości inwestycyjnych w regionie. Dużym atutem jest rozsądna polityka fiskalna w tym brak podatku od przeniesienia własności nieruchomości, zachęty podatkowe na działalność badawczo-rozwojową, a także preferencyjny CIT.

Sprawdź →

Węgry

Na Węgrzech przedsiębiorcy mogą liczyć na jedną z najbardziej otwartych gospodarek europejskich z zasobem BIZ wynoszącym około 80 miliardów euro. Dodatkowo, Węgry stanowią idealne miejsce pod nowe inwestycje zarówno dzięki 9% zryczałtowanemu podatkowi dochodowemu od osób prawnych, jak i dzięki licznym zachętom pieniężnym na działalność badawczo-rozwojową przedsiębiorstw.

Sprawdź →

Czechy

Czechy od lat stanowią atrakcyjne miejsce dla inwestycji zagranicznych - nie tylko ze względu na stabilność gospodarczą i polityczną oraz centralne położenie w Europie, ale także dzięki korzystnemu systemowi podatkowemu, wysoko wykwalifikowanym pracownikom i silnym zachętom rządowym do prowadzenia biznesu. W KR Group pomożemy Ci wykorzystać ten potencjał i przyspieszyć ekspansję Twojej firmy.

Sprawdź →

Słowacja

Słowacja uznawana jest za kraj o stabilnym środowisku inwestycyjnym, który zachęca do rozwoju biznesu dzięki stale rozwijającej się infrastrukturze oraz dynamicznemu wzrostowi gospodarczemu. Obecność KR Group na Słowacji jest naturalnym dopełnieniem ekspansji w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

  • Show Manager
  • Show HR
  • Show Developer
  • Show Designer
Manager
https://codepen.io/ind88/pen/bJwOZo

Team Member 1

President

Leverage agile frameworks to provide a robust synopsis for high level overviews. Iterative approaches to corporate strategy foster collaborative thinking to further the overall value proposition. Organically grow the holistic world view of disruptive innovation via workplace diversity and empowerment.

Team Member 2

Vice President

Bring to the table win-win survival strategies to ensure proactive domination. At the end of the day, going forward, a new normal that has evolved from generation X is on the runway heading towards a streamlined cloud solution. User generated content in real-time will have multiple touchpoints for offshoring.

Team Member 3

Director

Capitalize on low hanging fruit to identify a ballpark value added activity to beta test. Override the digital divide with additional clickthroughs from DevOps. Nanotechnology immersion along the information highway will close the loop on focusing solely on the bottom line.
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-leftarrow-right