Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Urszula Bubela

Accounting Manager

Ekspertka w zakresie księgowości z ponad 25 letnim doświadczeniem. Z KR Group związana od 2018 r., obecnie kierując białostockim oddziałem firmy. Na co dzień wspiera Klientów przejmując pełną odpowiedzialność za procesy księgowe. Posiada rozległe doświadczenie we wsparciu firm z branży: nieruchomości, e-commerce oraz samochodowej.

Realizuje projekty, które dotyczą:

  • prowadzenia ksiąg rachunkowych, w tym: sporządzenia polityki rachunkowości zgodnie z przepisami prawa i wymogami klienta, weryfikacja i klasyfikacja dokumentacji źródłowej, czy nadzorowanie nad wystawianiem faktur;
  • sporządzania deklaracji podatku dochodowego od osób prawnych wraz z załącznikami;
  • sporządzania sprawozdań finansowych.
  • Autorka publikacji eksperckich z zakresu rachunkowości.

Skontaktuj się ze mna, jeśli potrzebujesz wsparcia w:

Foto - Urszula Bubela
u.bubela@krgroup.pl
(+48) 532 79 64 57

Pozostali eksperci

Tadeusz Robiński

Chief Executive Officer

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

CEE Growth and Marketing Director
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu