Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Opinia KR Group ws. projektowanych zmian do ustawy o VAT

Nasi doradcy podatkowi nie tylko skutecznie reprezentują klientów w trakcie sporów z organami podatkowymi, ale również aktywnie uczestniczą w tworzeniu prawa.
Autor:
KR Group

Opinia KR Group, jako jednej z 7 firm doradztwa podatkowego, będzie brana pod uwagę przy projektowaniu zmian do ustawy o VAT, w kwestii ustanowienia listy przesłanek należytej staranności po stronie nabywcy w transakcjach krajowych w kontekście prawa do odliczenia podatku naliczonego.

Z pełnym tekstem naszej opinii można zapoznać się na stronie Ministerstwa Finansów.

Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-right