Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Nikola Pietrzak

GL Team Manager

Ekspertka z zakresu tax compliance z ponad 8-letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w obsłudze Klientów z kapitałem zagranicznym, którzy działają na rynku polskim oraz międzynarodowym z różnych branż, w tym: technologicznej, e-commerce czy spożywczej. Z KR Group związana od 2020 roku.

Prowadzi projekty dotyczące m.in.:

  • bieżącego kompleksowego wsparcia tax compliance dla polskich i międzynarodowych firm;
  • wsparcia Klientów zagranicznych w prowadzeniu biznesu zgodnie z polskimi regulacjami;
  • reprezentowania Klientów w czynnościach związanych ze zwrotem podatku VAT, podczas kontroli skarbowych i celno-skarbowych;
  • wsparcia księgowego w procesie likwidacji spółek oraz fuzji i przekształceń;
  • rozpoczęcia prowadzenia działalności firm w Polsce poprzez wsparcie w kwestiach otwarcia ksiąg, dostosowania planu kont pod działalność spółki, przygotowaniu dokumentów księgowych, wskazywania schematów księgowań transakcji itp.
Foto - Nikola Pietrzak
n.pietrzak@krgroup.pl
(+48) 22 511 58 44

Pozostali eksperci

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

CEE Growth and Marketing Director

Anna Biesaga

BPO Director

Dagmara Klocek

GL Process Manager
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu