Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

KSeF - oczekujemy na dalsze kroki MF

Z dostępnych nam informacji wynika, że Ministerstwo pracuje nad nowym podejściem do tematu KSeF.
Autor:
Miłosz Saramak
Head of Marketing and Business Development

Szanowni Państwo,

pod koniec kwietnia Ministerstwo Finansów poinformowało o nowej dacie wejścia w życie obligatoryjnego Krajowego Systemu e-Faktur (KSeF). Planowana nowa data wejścia to I kwartał 2026 r.

Obecnie dokumentacja techniczna dotycząca tego produktu została usunięta ze strony rządowej, a także wyłączona została aplikacja Płatnika KSeF. Chcielibyśmy poinformować, że do czasu udostępnienia przez Ministerstwo ostatecznego kształtu systemu, jego założeń i dokumentacji technicznej, wszelkie prace nad nim jesteśmy zmuszeni wstrzymać. Z dostępnych nam informacji wynika, że Ministerstwo pracuje nad nowym podejściem do tematu, więc zmiany technologiczne są pewne.

Jak tylko otrzymamy powyższe informacje, poinformujemy Państwa o dalszych działaniach wdrożenia systemu w Państwa firmie.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub potrzebują dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. 

Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-right