Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Obniżone stawki VAT przedłużone do końca roku

Sejm uchwalił nowelizację ustawy o VAT.
Autor:
Gerard Goliasz
Senior TAX Specialist

Sejm uchwalił nowelizację ustawy o VAT, która przedłuża do końca 2022 r. wprowadzone w ramach tarczy inflacyjnej obniżone stawki podatku VAT na wybrane produkty. Więcej na ten temat pisaliśmy w artykule, który znajduje się tutaj.

Niższe stawki VAT dotyczą podstawowych produktów żywnościowych, energii elektrycznej i cieplnej, gazu ziemnego, niektórych paliw silnikowych, a także nawozów i niektórych środków wykorzystywanych w produkcji rolnej.

Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-right