Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Alexandru Bradean

Romania Country Manager

Ekspert z ponad 15-letnim doświadczeniem w pracy w księgowości, podatkach i sprawozdawczości finansowej dla lokalnych i międzynarodowych firm z różnych branż, takich jak: nieruchomości komercyjne, handel detaliczny, farmacja, IT i budownictwo. Przed dołączeniem do KR Group w 2016 r. od dekady pracował w największej firmie księgowej w Rumunii.

Prowadzi złożone projekty dotyczące:

  • sporządzania wszelkich sprawozdań finansowych związanych są z zamknięciem roku finansowego;
  • kompleksowego wsparcia biznesowego Klientów;
  • wdrożenia oprogramowania księgowego w regionie CEE;
  • nadzorowania rumuńskich linii biznesowych KR Group: księgowość i zgodność podatkowa, kadry i płace, doradztwo podatkowe oraz usługi sekretariatu korporacyjnego;
  • zawieranie i nadzorowanie partnerstw biznesowych.

Członek Association of Chartered Certified Accountants (ACCA), ukończył studia w zakresie rachunkowości i analizy finansowej.

Foto - Alexandru Bradean
a.bradean@krgroup.ro
(+40) 725 374 389

Pozostali eksperci

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

CEE Growth and Marketing Director

László Hosszú

Hungary Country Manager
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu