Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

László Hosszú

Hungary Country Manager

Ekspert z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży księgowej i podatkowej. Od 2016 r. kieruje węgierskim odziałem KR Group. Specjalizuje się w zakresie: podatków krajowych i międzynarodowych, cen transferowych, podatku VAT, Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej oraz rozwoju biznesu.  Kompleksowo wspiera firmy z branż, takich jak: nieruchomości komercyjne, farmacja, IT i handel detaliczny.

Prowadzi złożone projekty dotyczące:

  • wsparcia księgowego i doradztwa podatkowego klientów w regionie Europy Środkowo-Wschodniej;
  • prawidłowego i kompleksowego raportowania rozliczeń podatku VAT;
  • sporządzania wszelkich sprawozdań finansowych;
  • rozwoju i implementacji nowych technologii i rozwiązań w branży usług profesjonalnych.

Autor licznych publikacji z zakresu księgowości w regionie CEE. Absolwent Global Business Studies na University of Southern California - Marshall School of Business.

Skontaktuj się ze mna, jeśli potrzebujesz wsparcia w:

Foto - László Hosszú
l.hosszu@krgroup.hu
(+36) 30 316 46 40

Powiązane artykuły

Więcej artykułów
24 stycznia 2023

Wprowadzenie minimalnego poziomu podatku od największych korporacji już w 2024 roku?

W trakcie spotkania ambasadorskiego w dniu 12 grudnia, 2022 r., państwa członkowskie Unii Europejskiej osiągnęły porozumienie w sprawie globalnego podatku minimalnego od osób prawnych.
10 listopada 2022

Grupa kapitałowa na Węgrzech – praktyczne pytania

Zbliża się ważny termin dla firm chcących podjąć decyzję o utworzeniu podatkowej grupy kapitałowej na rok podatkowy 2023.
29 sierpnia 2022

Zmiany dotyczące dokumentacji cen transferowych na Węgrzech

Przyjęta 19 lipca ustawa budżetowa na rok 2023 znacząco zaostrza zasady opodatkowania przedsiębiorstw wraz z wysokością kar, które mogą być nakładane na podmioty. Istotne zmiany można zauważyć w zakresie dokumentacji cen transferowych.

Pozostali eksperci

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Alexandru Bradean

Romania Country Manager

Kateřina Ševčíková

Czech Republic Country Manager
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu