Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

KR Group na CEE Property Forum 2023

Mamy przyjemność ogłosić nasz udział w CEE Property Forum 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-21 września w Wiedniu i wezmą w nim udział Anita Supel (Accounting Director), Miłosz Saramak (CEE Head of Business Development) oraz Laszlo Hosszu (Country Manager KR Group Węgry).
Autor:
KR Group

W tym roku wydarzenie będzie większe niż kiedykolwiek, z większą liczbą uczestników biznesowych: inwestorów, deweloperów, bankierów. Odbędzie się ona w dwóch lokalizacjach: Palais Niederösterreich / Hotel Hyatt Andaz. Główne tematy to: rynki inwestycyjne, rynki finansowanie, handel detaliczny, logistyka, biura, aktywa mieszkalne, hotele itp.

Będziemy uczestniczyć w spotkaniach z wiodącymi deweloperami i inwestorami na tematy kluczowe dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej, takie jak: ekspansja regionalna, strategie inwestycyjne czy kwestie środowiskowe.

Do zobaczenia w Wiedniu!

Anita_Supel_480x480

Anita Supel
Accounting Director
a.supel@krgroup.pl

Miłosz_Saramak_480x480

Miłosz Saramak
Head of Marketing and Business Development
m.saramak@krgroup.pl

Laszlo_Hosszu_480x480

László Hosszú
Hungary Country Manager
l.hosszu@krgroup.hu

Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenuarrow-right