Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Karolina Krakowiak

Chief Information Officer

Ekspertka w zakresie IT z ponad 10-letnim doświadczeniem. Jako Chief Information Officer jest odpowiedzialna za dostarczanie usług IT, software development, zarządzanie projektami i rozwojem infrastruktury technologicznej wewnątrz firm. Posiada bogate doświadczenie w zapewnianiu, że wydajność systemów IT jest dostosowana do przyjętych strategii biznesowych. W KR Group pomaga klientom wdrażając skuteczne i trwałe rozwiązania technologiczne, które usprawniają procesy biznesowe i pomagają w osiągnięciu celów.

Prowadzi projekty dotyczące:

  • systemów obiegu dokumentów;
  • wdrożenia rozwiązań technologicznych usprawniających procesy biznesowe;
  • wdrożenia Krajowego Systemu e-Fakturowania (KSeF).

Absolwentka studiów doktoranckich w Kolegium Analiz Ekonomicznych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Bierze udział w projektach badawczych Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej.

Foto - Karolina Krakowiak
k.krakowiak@krgroup.pl
(+48) 22 511 56 12

Powiązane artykuły

Więcej artykułów
7 listopada 2023

KSeF okiem eksperta Tech: Korzyści automatyzacji procesu księgowania faktur

W dobie cyfrowej transformacji powstał unijny projekt „ViDA – VAT in the Digital Age” (VAT w erze cyfrowej).

Pozostali eksperci

Tadeusz Robiński

Chief Executive Officer

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

CEE Growth and Marketing Director

Monika Goździewska

Senior VAT Manager
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu