Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Jakub Skiba

Head of Legal Advisory

Ekspert specjalizujący się w prawie cywilnym, prawie pracy oraz prawie handlowym. Od ponad 12 lat wspiera swoich Klientów – polskich i międzynarodowych przedsiębiorców w prowadzonej przez nich działalności. Z KR Group jest związany od 2015 rok, obecnie prowadzi zespół ekspertów z różnych dziedzin prawa. Posiada szerokie doświadczenie w pracy na rzecz klientów z różnych branż, m.in: nieruchomościowej, motoryzacyjnej oraz e-commerce.

Prowadzi projekty dotyczące:

  • pomocy podmiotom krajowym i zagranicznym we wszystkich bieżących sprawach z zakresu prawa handlowego,
  • wprowadzenia podmiotów zagranicznych na rynek polski, a także likwidacji podmiotów oraz wspierania podmiotów w postępowaniu upadłościowym,
  • opracowywania i wdrażania struktury spółek zgodnie z potrzebami klientów z uwzględnieniem perspektywy podatkowej,
  • wspierania Zarządu w jego bieżącej działalności.
Foto - Jakub Skiba
j.skiba@krgroup.pl
(+48) 22 511 56 86

Pozostali eksperci

Tadeusz Robiński

Chief Executive Officer

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Maria Matyka 

Senior Corporate Services Consultant
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu