skip to Main Content

Jesteśmy obecni na rynku polskim od blisko 20 lat.

KR Group bierze swoją nazwę od pierwszych liter nazwisk Andrzeja Kuligiewicza oraz Tada Robinskiego. Pomysł utworzenia KR Group zapoczątkowany został w 1998 roku, lecz sama firma w formie znanej dziś powstała w 2000 roku.

Zaczęliśmy od wizji, malutkiego biura i zaledwie kilku osób. Dziś jesteśmy grupą doradczą zatrudniającą ponad 158 specjalistów różnego szczebla, świadczącą usługi profesjonalne w 4 krajach Europy Środkowej i Wschodniej - Polska, Czechy, Rumunia i Węgry.

W Polsce oprócz siedziby głównej w Warszawie, mamy bardzo sprawnie działające biuro w Gdańsku, przygotowane do obsługi klientów z sektora nieruchomości komercyjnych, start-upów, firm IT czy R&D.

Tadeusz RobiNski
Chief Executive Officer

Współzałożyciel i dyrektor zarządzający KR Group. Biegły rewident z uprawnieniami honorowanymi w Polsce i w Wielkiej Brytanii, członek ACA i ICAEW. Jako audytor pracował w Deloitte w Londynie.

Międzynarodową karierę kontynuował po przeprowadzeniu się do warszawskiego biura Deloitte w 1996 roku. W tym czasie nadzorował audyty wiodących funduszy inwestycyjnych i firm produkcyjnych działających w Polsce. Przez kolejne lata pełnił obowiązki dyrektora finansowego PWN.

Jeden z wiodących specjalistów w Polsce w zakresie obsługi księgowo-finansowej podmiotów sektora nieruchomości komercyjnych. Brał udział w licznych transakcjach na Polskim rynku nieruchomości (asset-deal; share-deal).

Prywatnie wielki miłośnik wioślarstwa.

Od początku byliśmy zorientowani na obsługę firm zagranicznych, budując naszą specjalizację w kompleksowej obsłudze sektora nieruchomości komercyjnych, co uczyniło nas jednym z wiodących dostawców usług profesjonalnych w Polsce. Elastyczność, szukanie efektywności w procesach współpracy z klientem stała się wyróżnikiem naszej firmy.

Tomasz Szwed
Chief Operating Officer

Specjalizuje się w raportowaniu według polskich i międzynarodowych standardów dla klientów z sektora nieruchomości komercyjnych.

Członek Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Manager z wieloletnim doświadczeniem, m.in. w warszawskim oddziale Deloitte, gdzie zajmował się badaniem sprawozdań finansowych spółek produkcyjnych, handlowych i usługowych pod kątem zgodności z lokalnymi i międzynarodowymi standardami IFRS i US GAAP.

W 2006 roku dołączył do KR Group, aby w 2010 roku zostać Partnerem i Dyrektorem odpowiedzialnym za sprawne funkcjonowanie całego działu księgowości.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Partnerskie podejście oraz gotowość do rozwijania zakresu usług wraz z potrzebami klientów połączone ze świetnym zespołem pracowników, pozwalają nam niezakłócenie wzrastać rok do roku.

Andrzej Kuligiewicz
Partner & Audit Director

Członek Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Dzięki pracy w warszawskim oddziale Deloitte zyskał bogate doświadczenie w audycie sprawozdań finansowych największych lokalnych i międzynarodowych firm działających w branżach: przemysłowej, handlowej i budowlanej oraz w usługach.

Współpracował m.in. z największymi polskimi funduszami inwestycyjnymi, KGHM i Kompanią Piwowarską (SAB Miller).

Jeden z założycieli KR Group. Obecnie kieruje działem audytu.

Przez lata wypracowaliśmy też bardzo silną markę, jako specjaliści w zakresie Tax Compliance, będąc dla wielu renomowanych firm oczywistym wyborem jako ich przedstawiciel podatkowy. Nie tylko bierzemy na siebie solidarną odpowiedzialność za zobowiązania podatkowe, ale przede wszystkim zmniejszamy ryzyko poprzez wdrożenie innowacyjnych metod weryfikowania dokumentów i pracy z klientem.

Oferty pracy

Dołącz do nas!

Sprawdź najnowsze oferty pracy i praktyk w KR Group!

Back To Top