Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Hanna Polańska

Tax Manager

Specjalista w zakresie podatków. Z podatkami związana od 18 lat. Swoją drogę zawodową rozpoczęła w organach podatkowych prowadząc czynności sprawdzające oraz postępowania podatkowe w pierwszej i w drugiej instancji. Po tym doświadczeniu zdecydowała się wspierać przedsiębiorców w zrozumieniu prawa podatkowego oraz jego zastosowaniu w prowadzeniu bieżącej działalności gospodarczej oraz osiąganiu planów biznesowych, zarówno jako in-house, ale też w ramach usług consultingowych. Z KR Group jest związana od 2019 roku, obecnie prowadzi zespół Tax, który działa w dwóch obszarach: tax compliance oraz doradztwa podatkowego, w szczególności VAT, CIT, WHT, podatku od nieruchomości, PCC.


Prowadzi projekty dotyczące wsparcia w szeroko rozumianym doradztwie podatkowym, takie jak:

  • rozliczenia VAT/CIT compliance;
  • audyty podatkowe, due diligence;
  • wsparcie w przygotowaniu procedur i strategii podatkowych;
  • występowanie o wydanie interpretacji indywidualnych;
  • udział w czynnościach sprawdzających i prowadzenie postępowań podatkowych;
  • wdrażanie ulg podatkowych (ulga B+R, IP Box);
  • raportowanie MDR;
  • szkolenia podatkowe dla firm oraz dla księgowości.

Autorka licznych artykułów o tematyce podatkowej.

Skontaktuj się ze mna, jeśli potrzebujesz wsparcia w:

Foto - Hanna Polańska
h.polanska@krgroup.pl
(+48) 22 511 56 35

Powiązane artykuły

Więcej artykułów
24 maja 2023

Ewidencja członków grupy VAT – nowa struktura ewidencyjna JPK_GV(1)

Już niewiele czasu pozostało członkom grupy VAT na dostosowanie swoich systemów księgowych do możliwości przekazywania ewidencji JPK_GV (1) do urzędu skarbowego.
18 maja 2023

Skutki podatkowe odwołania stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce 

2 maja 2023 r. na stronie Rządowego Centrum Legislacji został opublikowany projekt Rozporządzenia Ministra Zdrowia w sprawie odwołania stanu zagrożenia epidemicznego w Polsce. Wejście w życie projektowanego rozporządzenia wiązałoby się z szeregiem zmian na gruncie prawa podatkowego.
15 maja 2023

Przekazanie licencji oprogramowania komputerowego a obowiązek podatkowy z zakresu VAT

Galopujący postęp techniczny i ciągły rozwój cyfryzacji powoduje, że przed przedsiębiorcami pojawiają się nie tylko nowe możliwości, ale konieczność korzystania z nowoczesnych narzędzi oferowanych przez branżę IT.

Pozostali eksperci

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Olga Kucewicz

Junior Tax Manager

Gerard Goliasz

TAX Specialist
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu