Zapraszamy do kontaktu:(+48) 22 113 14 51

Anita Supel

Accounting Director

Ekspertka w zakresie finansów i księgowości. Z KR Group związana od 2008 r. Obecnie kieruje pionem księgowości liczącym ponad 100 osób. Posiada wieloletnie doświadczenie w obsłudze księgowej podmiotów inwestujących w nieruchomości komercyjne oraz projekty z branży energii odnawialnej, technologicznej, e-commerce oraz farmaceutycznej. W swojej pracy przejmuje pełną odpowiedzialność za procesy księgowe, podatkowe i sprawozdawcze. Na pierwszym miejscu stawia Klienta – zakres usług zawsze dostosowuje do wymagań biznesowych firm.

Prowadzi złożone projekty dotyczące:

  • zapewnienia zgodności z lokalnymi przepisami podatkowymi i obowiązkami statutowymi, w tym: przygotowanie deklaracji VAT, CIT, na podatek od nieruchomości, a także innych raportów, które wymagane są przez GUS, NBP czy Intrastat;
  • kompleksowego prowadzenia ksiąg rachunkowych Klientów;
  • sporządzania wszelkich sprawozdań finansowych związanych są z zamknięciem roku finansowego, raportów zarządczych zgodnych ze standardami IFRS, US GAAP, UK GAAP i FUND GAAP, a także skonsolidowanych sprawozdań finansowych i raportów zarządczych.

Autorka licznych publikacji o tematyce księgowej.

Foto - Anita Supel
a.supel@krgroup.pl
(+48) 22 262 81 51

Powiązane artykuły

Więcej artykułów

Pozostali eksperci

Tadeusz Robiński

Chief Executive Officer

Tomasz Szwed

Chief Operating Officer

Miłosz Saramak

Head of Marketing and Business Development

Urszula Bubela

Accounting Manager
Skrócony formularz
Zamów poradę online

Administratorem danych osobowych jest KR GROUP Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Twoje dane przetwarzamy, aby skontaktować się z Tobą, odpowiedzieć na wysłane do nas zapytanie lub przygotować wstępną ofertę. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych jest realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów oraz podejmowanie działań zmierzających do zawarcia i wykonania umowy. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści Twoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przeniesienia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu danych znajduje się pod linkiem: Polityka prywatności.

usersearthmagnifiercrossmenu