skip to Main Content

Skąd pochodzą nasi klienci?
USA 20%, UK 17%, Switzerland 12%, Spain 7%

Większość naszych klientów to spółki zależne dużych międzynarodowych grup, które mają rygorystyczne wymogi w zakresie sprawozdawczości finansowej i zarządczej.

Profesjonalne wsparcie na lokalnych rynkach na całym świecie

Prowadzenie działalności gospodarczej na zagranicznych rynkach wymaga nie tylko szczegółowej wiedzy na temat lokalnych przepisów prawnych, systemów podatkowych, regulacji i zwyczajów, ale także doświadczenia, umiejętności i zasobów umożliwiających działalność gospodarczą w skali globalnej.

KR Group jest członkiem MSI Global Alliance międzynarodowego stowarzyszenia, które skupia niezależne firmy świadczące usługi księgowe, a także kancelarie prawne działające w ponad 100 krajach na świecie.

Dzięki partnerstwu z MSI możemy zapewnić Państwu dostęp do wiedzy i doświadczeń, a także wsparcie najlepszych profesjonalistów oferujących usługi biznesowe dla podmiotów różnych branż niemal na całym świecie.

MSI

MSI powstało w 1990 roku w odpowiedzi na rosnącą potrzebę współpracy transgranicznej pomiędzy niezależnymi firmami świadczącymi profesjonalne usługi. Skupiając blisko 10 000 prawników, księgowych, audytorów i doradców podatkowych MSI ma potencjał przewyższający wiele z największych międzynarodowych korporacji. Obecnie MSI jest jednym z 20 największych międzynarodowych stowarzyszeń księgowych zrzeszających firmy księgowe i kancelarie prawne z całego świata.

Misja MSI

Misją MSI jest zapewnienie wydajnych i skutecznych ram organizacyjnych, które zapewnią zrzeszonym firmom rozwój ich biznesu.

MSI umożliwia swoim członkom:

  • Zyskanie konkurencyjności w skali globalnej
  • Wzmocnienie wsparcia i zakresu usług oferowanego klientom
  • Korzyści z poleceń i referencji z różnych części świata
  • Wymianę wiedzy i poznanie najlepszych praktyk firm świadczących profesjonalne usługi
  • Udział w renomowanych szkoleniach i licznych prestiżowych wydarzeniach.
Back To Top