KR GROUP | Strona główna
15984
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15984,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-9.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Działamy w unikalny sposób, rozumiejąc wymogi współczesnego biznesu.

Historia

KR Group to niezależna, szybko rozwijająca się grupa księgowo-audytorska o międzynarodowym zasięgu. Nasza główna siedziba mieści się w Warszawie.

 

Od ponad szesnastu lat świadczymy profesjonalne usługi w zakresie obsługi księgowej, podatkowej, audytu, doradztwa prawnego oraz płac i kadr.

 

Obecnie nasz zespół liczy ponad 120 osób. Członkowie kadry zarządzającej zdobywali swoje doświadczenie zawodowe w największych firmach księgowych i konsultingowych.

 

Obecnie współpracujemy z międzynarodowymi klientami będącymi wiodącymi reprezentantami swoich branż, takich jak: nieruchomości, handel detaliczny, produkcja, fundusze inwestycyjne, informatyka, poszukiwanie i wydobywanie gazu, motoryzacja, FMCG, – w Polsce i w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Staramy się, by zaufanie, zrozumienie i partnerstwo przyświecały naszym działaniom każdego dnia. Dlatego jeśli planujesz rozpocząć działalność w Polsce lub w którymś z krajów regionu, służymy pomocą w zakresie skomplikowanych procedur rejestracyjnych lub zaproponujemy zakup gotowej Spółki, tak byś Ty od samego początku mógł skupić się na zarządzaniu firmą.

 

Rozumiemy wymogi współczesnego biznesu. Jesteśmy po to, by pomóc. Sprawdź nas!

Obejrzyj nasze video korporacyjne

ZARZĄD

Działamy w unikalny sposób

W odróżnieniu od większości firm księgowych, w których za każdego klienta odpowiedzialny jest dedykowany pracownik, dla naszych klientów pracują dedykowane zespoły. Każdy z nich nadzorowany jest bezpośrednio przez Członka Zarządu lub Partnera. Takie podejście daje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie.

Tadeusz-Robinski

Biegły rewident z uprawnieniami honorowanymi w Polsce i w Wielkiej Brytanii, członek ACA I ICAEW. Jako audytor pracował w biurze Deloitte w Londynie. Międzynarodową karierę kontynuował po przeprowadzeniu się do warszawskiego biura Deloitte w 1996 roku.
W tym czasie nadzorował audyty wiodących funduszy inwestycyjnych i firm produkcyjnych działających w Polsce. Następnie pełnił obowiązki Dyrektora Finansowego PWN.
Dwa lata później został jednym z założycieli KR Group. Obecnie pełni funkcję Dyrektora Zarządzającego KR Group.

Tad Robinski

Partner & CEO

Andrzej-Kuligiewicz

Członek Krajowej Izby Biegłych Rewidentów.
Dzięki pracy w warszawskim oddziale Deloitte zyskał bogate doświadczenie w audycie sprawozdań finansowych największych lokalnych i międzynarodowych firm działających w branżach: przemysłowej, handlowej i budowlanej oraz w usługach.
Współpracował m.in. z największymi polskimi funduszami inwestycyjnymi, KGHM i Kampanią Piwowarską (SAB Miller).
W 1998 roku został jednym z założycieli KR Group i obecnie kieruje działem audytu.

Andrzej Kuligiewicz

Partner i Dyrektor Działu Audytu

Tomasz-Szwed

Członek Krajowej Izby Biegłych Rewidentów

 

W warszawskim oddziale Deloitte pełnił funkcję menadżera. Zajmował się badaniem sprawozdań finansowych spółek produkcyjnych, handlowych i usługowych pod kątem zgodności z lokalnymi i międzynarodowymi standardami IFRS i US GAAP.

 

W KR Group odpowiada za sprawne funkcjonowanie działu księgowości.

Tomasz Szwed

Partner & Dyrektor Działu Księgowości

MISJA i WIZJA

Naszą misją jest zapewnienie wsparcia w rozwoju i osiąganiu sukcesów przez naszych Klientów.

Nasza misja sprowadza się do odpowiedzi na pytania o to, co chcemy osiągnąć i jak to możemy zrobić każdego dnia:

 

  • Osiągnąć pozycję lidera dzięki profesjonalnie świadczonym usługom dopasowanym do oczekiwań rynku i kierować je do starannie dobranych Klientów.
  • Oferować profesjonalne usługi, świadczone przez wykwalifikowany, odpowiednio nadzorowany i motywowany personel.
  • Dostrzegać rozwiązania tam gdzie inni widzą problemy.
  • Traktować biznes Klienta jak swój własny.

OBSŁUGIWANE BRANŻE

Nieruchomości

Energetyka

Fundusze Inwestycyjne

Produkcja

Lotnictwo

Biznes

Budownictwo

Handel detaliczny

Usługi finansowe

Działalność charytatywna

Sektor rządowy i publiczny

Infrastruktura i transport

Media i rozrywka

Farmacja

Technologia i Telekomunikacja

POKAŻEMY CI POGODNE OBLICZE KSIĘGOWOŚCI

Dysponując doświadczonym zespołem, jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom. Mając na uwadze duże doświadczenie naszego zespołu gwarantujemy kompleksowe podejście, zapewniające ciągłe wyprzedzanie potrzeb klientów.

Usługi księgowe są podstawą naszej codziennej działalności. Obejmują one w szczególności prowadzenie ksiąg rachunkowych według polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości.

 

Poza usługami księgowymi KR Group zapewnia klientom sprawozdawczość zarządczą i analizy finansowe dostosowane do ich konkretnych oczekiwań. Nasi księgowi mają doświadczenie w pracy z wymagającymi klientami, także w ramach grup kapitałowych, co pozwala zapewnić sprawozdawczość zarządczą dopasowaną do potrzeb klientów zarówno pod względem formalnym jak i merytorycznym oraz z uwzględnieniem terminów narzucanych przez klienta. Sporządzamy sprawozdania finansowe i zarządcze zgodnie z międzynarodowymi standardami IFRS, US GAAP, UK GAAP i  FUND GAAP.

 

Wdrożyliśmy elastyczny system księgowy, który pomaga nam zarządzać biznesem naszych klientów w sytuacji, w której dotyczące ich regulacje prawne podlegają nieustannym zmianom.

Anita-Supel

Anita Supel

Accounting Manager

T: (+48) 22 262 81 51
@: a.supel@krgroup.pl

KR Group to przede wszystkim sprawnie funkcjonujący zespół ekspertów VAT, którzy świadczą usługi z zakresu podatku VAT dla podmiotów zagranicznych z siedzibą na terenie Unii Europejskiej jak i poza UE zarejestrowanych w Polsce dla celów VAT. Wszyscy członkowie zespołu biegle posługują się językiem angielskim.

 

Zakres naszych prac koncentruje się wokół rejestracji Klienta dla celów podatku VAT w Polsce, weryfikacji faktur i rejestrów VAT przygotowanych przez Klienta, sporządzaniu, podpisywaniu i składaniu deklaracji podatkowych VAT.

 

Twoja rola ograniczy się do przesłania nam dokumentów źródłowych – my zajmiemy się resztą.

 

Nasza aktywność w tym obszarze przez ostatnie kilka lat dała nam pozycję lidera na rynku. Szacujemy, że nasza baza klientów obejmuje około 25% wszystkich firm spoza UE zarejestrowane w Polsce.

Renata-Organek

Renata Organek

VAT Manager

T: (+48) 22 511 72 23
@: r.organek@krgroup.pl

Jeśli potrzebujesz wsparcia w prowadzeniu płac w Twojej firmie, oferujemy kompleksową obsługę w zakresie kalkulacji wynagrodzeń na poziomie lokalnym i międzynarodowym z uwzględnieniem optymalizacji obciążeń podatkowych.

 

Służymy pomocą w zakresie: sporządzania umów, naliczania płac, sporządzania deklaracji podatkowych i ubezpieczeniowych, prowadzenia teczek osobowych oraz rozliczania ewidencji czasu pracy, zaspokajając w pełni potrzeby Twojego działu HR.

Sylwia-Kwinta

Sylwia Kwinta

Payroll Manager

T: (+48) 22 262 81 15
@: s.kwinta@krgroup.pl

Przekazujemy w ręce Klientów naszą wiedzę i doświadczenie zdobyte przez wiele lat  pracy w międzynarodowych korporacjach i firmach doradczych tzw. „Wielkiej Czwórki”.

 

Przedmiotem naszych projektów jest dostarczenie Klientom podstaw do podjęcia decyzji w zakresie zarządzania, finansów i podatków, wsparcie przy wyborze optymalnej opcji oraz pełne wdrożenie wybranego rozwiązania. Służymy Państwu doradztwem strategicznym, zarządzaniem projektami jak również bieżącym wsparciem w realizowaniu codziennych obowiązków finansowych i podatkowych przedsiębiorstwa.

 

Prowadzimy projekty specjalistyczne i interdyscyplinarne. Wspieramy Klienta w analizie korzyści i wspólnie opracowujemy optymalny plan działania.

 

Na rzecz naszych Klientów zrealizowaliśmy szereg usług obejmujących między innymi:

  • Doradztwo transakcyjne w zakresie fuzji i przejęć oraz restrukturyzacji kapitałowej przedsiębiorstw;
  • Wsparcie podatkowe w zakresie działalności inwestycyjnej i bieżącej;
  • Doradztwo w zakresie cen transferowych, w tym planowanie podatkowe (opracowanie polityki cen transferowych i analiz porównywalności dla wybranego modelu biznesowego) oraz opracowanie dokumentacji cen transferowych zgodnie z przepisami Ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych;
  • Wsparcie w zakresie zwrotu podatku VAT;
  • Wsparcie w kontaktach z władzami skarbowymi oraz reprezentowanie Klientów w postępowaniach kontrolnych przed władzami skarbowymi oraz sądami administracyjnymi.
wieckowski

Daniel Więckowski

Tax Manager

T: (+48) 22 511 71 29
@: d.wieckowski@krgroup.pl

Nasi eksperci z Departamentu Usług Korporacyjnych wspierają Klientów we wszystkich aspektach związanych z obsługą korporacyjną.

Zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości wsparcie na każdym etapie prowadzonej przez nich działalności gospodarczej. Począwszy od wprowadzenia Klienta na Polski rynek, w optymalnej dla niego formie (np. poprzez utworzenie spółki/struktury celowej bądź, Oddziału Spółki zagranicznej). Poprzez pomoc w zapewnieniu zgodności bieżącej działalności Klienta z przepisami prawa oraz wewnętrznymi zasadami korporacyjnymi. Pomagamy także Klientom zakończyć prowadzenie działalności na terytorium Polski (np. poprzez likwidację, bądź sprzedaż Spółki).

Zapewniamy profesjonalne wsparcie we wszystkich sytuacjach, z którymi nasi Klienci spotykają się podczas prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Pomagamy przeprowadzać wszelkie zmiany korporacyjne takie jak zmiany członków zarządu, zmiany wspólników, podwyższenie kapitału zakładowego czy zmiany umów spółek.

Ścisła współpraca działu korporacyjnego z działem podatkowym gwarantuje, iż proponowane rozwiązania są nie tylko optymalne pod względem prawnym, ale i podatkowym.

W ramach tej usługi oferujemy spółki typu „Shelf Companies” założone z myślą o szybkiej dalszej odsprzedaży, gotowe do zbycia udziałów w ciągu 24 godzin.

 

Oferujemy spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w pełni zarejestrowane dla celów podatkowych, wyposażone w aktywne konta bankowe ( w PLN i EUR).

Nasz dział audytu tworzą najwyższej klasy specjaliści w dziedzinie weryfikacji spółek dopuszczonych do obrotu na GPW. Współpracujemy także z firmami działającymi na innych rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, notowanymi na giełdach w Londynie, w Moskwie i w Paryżu.

 

Wspieramy naszych klientów w przypadku połączeń lub restrukturyzacji grupy kapitałowej mając na uwadze optymalizację przepływu kapitału jak i ograniczenie obciążeń podatkowych w Grupie.

AKTUALNOŚCI

NASZE BIURA

BIURO W WARSZAWIE

ul. Skaryszewska 7

03-802 Warszawa, Polska

Email: office@krgroup.pl

Tel.: (+48) 22 262 81 00

Fax: (+48) 22 100 65 14

 

BIURO W GDAŃSKU

Al. Grunwaldzka 82

80-244 Gdańsk, Polska

Email: office@krgroup.pl

Tel.: (+48) 58 767 77 50

Fax: (+48) 58 767 77 51

WYPEŁNIJ FORMULARZ

Imię (wymagane)

Nazwisko (wymagane)

Email (wymagane)

Tel. kontaktowy (wymagane)

Temat (wymagane)

Treść wiadomości (wymagane)